071-5323053 | 06-13268525 info@consepto.nl

Draaipoort voor de Oprit. Perfecte keuze voor privacy, veiligheid en gebruiksgemak.

Robuust, premium uitstraling - veilig, onderhoudsvrij.
Bekijk modellen

Elektrische draaipoort voor de oprit - Maatwerk prefab poort. Hout of Staal

Wilt u de oprit afsluiten met een ( elektrische ) poort? U  kunt dan bijvoorbeeld kiezen tussen tussen een dubbele draaipoort of een schuipoort. Wat is beter, een schuifppoort of een draaipoort? Wat zijn de verschillen bij het overwegen van een poort voor de oprit?

Een schuifpoort heeft als voordeel dat u meer ruimte op de oprit behoudt, bijvoorbeeld voor het parkeren van 1 of meerere auto’s. Heeft u echter voldoende ruimte op het eigen terrein? Dan is een draaipoort doorgaans wel ‘eleganter’ om te zien! Een draaipoort kan namelijk perfect symmetrisch zijn. De schuifpoort daarentegen is altijd a-symmetrisch.

Hoewel een schuifpoort praktisch gezien voordelen kan hebben t.o.v. een draaipoort kiezen veel mensen toch een mooie draaipoort. Bij een draaipoort is het namelijk mogelijk om één hekdeel open te zetten. Dat is natuurlijk een fraai aanzicht en praktisch voor aanloop van bezoek, fietsers, de postbezorger.

Draaipoorten: Doorgaans uit 2 openslaande hekdelen of één openslaand hekdeel. De ‘dubbele’ of  ‘enkele’ draaipoort. Draaipoorten hebben eigen poortpalen, zuilen of gemetselde kolommen ( poeren – penanten ) waar de scharnieren aan bevestigd zijn. Plaating tussen 2 gevel-muren is ook mogelijk. Om ongelijke verzakking van poortpalen te voorkomen is het aanbevolen om de poortpalen ( of zuilen ) onder de grond met elkaar te verbinden.
Consepto prefab poorten worden compleet met voorgemonteerde poortautomatisering én fundatiebalk geplaatst. Plaatsing is doorgaans in 1 dag mogelijk, aangesloten, schoongemaakt, werkend en bezemschoon opgeleverd.
Tip: Uw nieuwe draaipoort gelijk een mooie diffuse uitstraling?  Bekijk  kleuren in afwerking:  ‘fijn structuur-poedercoating’.

Bijpassend ‘Vast Hekwerk’:  Informatie en foto’s Hekwerken

Bijpassende ‘Looppoorten’:  Informatie en foto’s Looppoorten

Draaipoorten worden doorgaans op maat en ambachtelijk in Nederland vervaardigd. Bekijk referenties bij u in de regio ( of bezoek -op afspraak- de werkplaats, showroom ). Meer dan 25 jaar ervaring met hekwerken en poorten aan de kuststrook. Al ons hekwerk wordt optimaal geconserveerd tegen corrosie, waaronder volbad thermisch verzinken en 2-laags epoxy poedercoaten in de gewenste kleur- en kleur-afwerking. Alle bevestigingen zijn van roestwerend materiaal.

Foto Showroom januari 2025 modellen sierhekwerk klantbezoek | Consepto Hekwerk

TIP: Op verzoek maken we graag, kosteloos, een computer-impressie van de poort in uw eigen situatie.

Impressies Impressie Houten schuifpoort 2 | Consepto Hekwerk

Wilt u snel een prijsopgave?

Een nieuwe draaipoort voor de oprit:

Het visitekaartje van uw woning. Laat u ontzorgen

Wilt u ontzorgd worden in uw aankoopproces? Het kiezen van een nieuwe draai poort of hekwerk voor uw woning kan best lastig zijn. Tegen inbraak, in uw eigen tuinontwerp, kindvriendelijk en kindveilig. Er is zoveel aanbod in stijlen en materialen en het is belangrijk dat de montage en plaatsing vlekkeloos verlopen. Consepto denkt persoonlijk en actief met u mee, zodat u zich over het visitekaartje van uw woning in ieder geval geen zorgen hoeft te maken. Veilig gevoel met videobewaking. Af en toe posten we nieuws en wetenwaardigheden op de nieuwspagina, om onze klanten up to date te houden. 

Bekijk meer projecten

Elektrische toegangspoort met gemetselde kolommen

Elektrische toegangspoort met gemetselde kolommenGerealiseerd in: 2023 Klant: Particulier Project type: Elektrische toegangspoort met aansluitende voetgangerspoort. Inclusief de 3 gemetselde kolommen. Voorzien van ingebouwde brievenbus. hardstenen dekplaten,...